Chata No. 15 (Domaša Nová Kelča)

02 júl

UnknownAk chcete stráviť nádhernú dovolenku, ak chcete kvaliru za rozumnú cenu, tak potom ste na správnom mieste. Domaša je ideálne riešenie pre Vás.

V ponuke máme momentálne dve chaty. Obe sú situované vedľa seba v tichej lokalite. V okoli sa nachádza les, vďaka čomu máte čerstvý vzduch, ticho a môžete si vychutnáť zvuky prírody kedykoľvek. Človek môže vyraziť na prechádzku do lesa, alebo po vyznačených turistických chodníkoch.
Ďalšie možnosti ako môžete stráviť dovolenku je návšetava zologickej záhrady v neste stropkov, alebo skanzem v meste Svidník. Chata ponúka priestor aj pre tých, ktorý chcú relaxovať pri vode a opaľovať sa. Hneď v blízkosti chaty sa nachádza vodná nádrž Veľká Domaša. Je to vyhľadávané miesto, ktoré ponúka mnoho atrakcií na odreagovanie. V okoli celej priehrady sú rôzne pohostinské a reštauračné zariadenia, ako aj potraviny a drogéria. Priestor tu najdú aj Vaší najmenší. Nachádza sa tu mnoho detských ihrísk.

Obe chaty sú vybavené kuchyňou a socialnými zariadeniami. V chatách sú kozuby, vďaka ktorým je možné chaty vyhriať aj počas zimných dní, alebo chladných daždivých letných dní.

Chaty pozostávajú z izieb:

Chata 1:
– 2 x 2 posteľová izba a jedná 3 posteľová izba
– obývačka

Chata2:
– 1 x 2 posteľová izba a 2 x 3 posteľová izba
– obývačka

Kontakt:

Telefón: +421 918 095 787
Mail: chata15@edomasa.sk

Mapa:


View Larger Map

Fotogaléria: