Chata no. 19 (Domaša Valkov)

Screen Shot 2016-05-22 at 11.20.10Vkusne, čisto a prakticky zariadena chatka v centre rekreačného strediska Domaša, Valkov. Nachádza sa výhodne v blízkosti pláže, reštaurácii, obchodov. Výborná na pohodlnú rodinnú dovolenku.
Spodná izba s priamym vstupom na terasu je vybavená kuchynskou linkou, kozubom, rozťahovacím gaučom, tiež rozťahovacím jedálenským stolom, ktorý sa dá použiť aj na terase.

[button link=“https://www.airbnb.com/rooms/6468237/c/dpetro1″ color=“green“ window=“yes“ ]REZERVOVAŤ[/button]

Terasa ponúka priestor na obed, či večeru na čerstvom vzduchu. K dispozícii je aj malý vonkajší gril na bezpečnú a jednoduchú grilovačku.

Predná záhradka je v dobrom počasí zaliata slkom. Ak sa vám nechce ísť na pláž, ponúka príjemný, súkromný priestor na relax, či opaľovanie.

Vrchné poschodie je rozdelené na dve izby. V izbe s balkónom sú manželské postele. V druhej izbe sú dve poschodové postele a dalšie dve pri sebe. Ak by ste mali malé deti, sú tam aj hračky.

Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.


A charming cottage in Domaša, Valkov. Central location. A perfect place for family and friends to stay together.

The downstairs living room area has a direct access to the outdoor terrace, fully equipped kitchen, indoor fireplace, a dining table, that can also be easily folded and moved on to the terrace, and a sofabed.

[button link=“https://www.airbnb.com/rooms/6468237/c/dpetro1″ color=“green“ window=“yes“ ]BOOK[/button]

The terrace offers space for lunch or dinner in the open air . There is also a small, simple outdoor grill.

The sun soaked from yard offers comfortable, and private space for relaxing or sunbathing, if you choose not to go the the close by beach.

The upper floor is divided into two rooms. The room with a balcony has two beds placed side by side. The second room has two bunk beds and additional two single beds. If you have small children, there are also toys you can use while you are there.

The bathroom is equipped with a shower.

Tags :