Chata No. 15 (Nová Kelča)

02 júl

UnknownAk chcete stráviť nádhernú dovolenku, ak chcete kvaliru za rozumnú cenu, tak potom ste na správnom mieste. Domaša je ideálne riešenie pre Vás.

V ponuke máme momentálne dve chaty. Obe sú situované vedľa seba v tichej lokalite. V okoli sa nachádza les, vďaka čomu máte čerstvý vzduch, ticho a môžete si vychutnáť zvuky prírody kedykoľvek. Človek môže vyraziť na prechádzku do lesa, alebo po vyznačených turistických chodníkoch.
Ďalšie možnosti ako môžete stráviť dovolenku je návšetava zologickej záhrady v neste stropkov, alebo skanzem v meste Svidník. Chata ponúka priestor aj pre tých, ktorý chcú relaxovať pri vode a opaľovať sa. Hneď v blízkosti chaty sa nachádza vodná nádrž Veľká Domaša. Je to vyhľadávané miesto, ktoré ponúka mnoho atrakcií na odreagovanie. V okoli celej priehrady sú rôzne pohostinské a reštauračné zariadenia, ako aj potraviny a drogéria. Priestor tu najdú aj Vaší najmenší. Nachádza sa tu mnoho detských ihrísk.

Obe chaty sú vybavené kuchyňou a socialnými zariadeniami. V chatách sú kozuby, vďaka ktorým je možné chaty vyhriať aj počas zimných dní, alebo chladných daždivých letných dní.

Chaty pozostávajú z izieb:

Chata 1:
– 2 x 2 posteľová izba a jedná 3 posteľová izba
– obývačka

Chata2:
– 1 x 2 posteľová izba a 2 x 3 posteľová izba
– obývačka

Kontakt:

Telefón: +421 918 095 787
Mail: chata15@edomasa.sk

Mapa:


View Larger Map

Fotogaléria: