Chata no. 25 (Domaša – Valkov)

Ponúkame Vám prenájom chaty na Domaši v rekreačnej oblasti Valkov. Chata je vykurovaná krbom na tuhé palivo a jej súčasťou je Smart TV s množstvom TV Programov a možnosťou USB pripojenia, WiFi

Kuchyňa je vybavená chladničkou, mrazničkou, varnou kanvicou, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou a hriankovačom.(hrnce,taniere,pribor,pohare) su samozrejmosťou.

Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia. Chata je vybavená jednou kúpelňou (sprchový kút) s WC a práčkou.

V chate nájdete spolu 10 postelí 2x manželskú posteľ 6x 1ložkovu

Pri objekte sa nachádza ohnisko s vonkajším posedením, veľký gril a taktiež nechýba ani kotlík na gulaš.

V blízkosti chaty sa nachádza pohostinstvo Rumpeľ (300m) a súkromná pláž, potraviny, požičovňa lodí a ihrisko pre deti. 1X parkovacie miesto pri chate.

Cena:

Cena za celú chatu na noc 120€/10osôb
Kapacita 10 osôb
Od Piatka do Piatka po Dohode
Príchod o 14:00
Odchod 11:00
Ku každemu prenajmu sa platí miestna daň. 0.50€ osoba/noc

K prenajmu bude vystavena FA.
Prenajimateľ nieje platcom DPH.

Pri odovzdávaní chaty sa platí vrátny depozit 100€, ktorý sa využíva v prípade poškodenia príslušenstva v chate. Depozit bude vrátený po skontrolovaní chaty pri spätnom odovzdávaní.

Povinnosťou zákazníka je zaplatiť 50% z ceny za ubytovanie do piatich dní po obdržaní potvrdenia (e-mail) zo strany prevádzkovateľa. Ak táto záloha nebude uhradená na bankový účet do piatich pracovných dní po elektronickom potvrdení, bude rezervácia automaticky stornovaná. Zostávajúca čiastka celkovej ceny bude uhradená osobne počas pobytu alebo prevodom na účet pred nástupom na pobyt.

V prípade, že zákazník v priebehu prenájmu svojvoľne zruší časť svojho prenájmu, musí o tom bezprostredne informovať prevádzkovateľa. Zákazník v tomto prípade nemá nárok na finančnú náhradu za nevyužitú časť pobytu. Storno rezervacie do 48hodin od zaplatenia rezervačnej zálohy je bezplatne.

Kontakt:
0951 372 290
chata25@edomasa.sk
www.chatavalkov.sk

Ako chatu nájdete?

Fotogaléria: