Chata Surf Club (Domaša Eva Holčíkovce – Kemp)

08 aug

ODPORÚČAMETOP PONUKA

Posledné voľné termíny na September 2020 (August je už plný).

Chatka Eva Holčíkovce 1/2 smer Monika sa nachádza 200 metrov od brehu nádrže Domaša smerom na stredisko Monika.

Jedná sa o malú chatku s jednou obytnou izbou, kde sa môžu vyspať až 4 osoby. Ďalej je tu kuchynka so sklo-keramickou doskou a chladničkou. Teplú vodu zabezpečuje malý bojler. V kúpeľni je sprchový kút a toaleta. Chatka je vybavená satelitnou TV / rádiom a dvoma dvojposchodovými posteľami. Pred vchodovými dverami je priestranná terasa a za chatkou je priestor s posedom /stôl a dve lavice + priestor na kladenie ohňa/. Na chatke je aj možnosť grilovať.

Počas pobytu sa môžete na jazere venovať rôznym vodným aktivitám, vrátane windsurfingu, plachtenia, člnkovania alebo jazde na vodných skútroch, zachytať si ryby alebo sa potápať. V blízkosti sa nachádza reštaurácia Solaris, kde je príjemné posedenie s barom a o kúsok ďalej je krčmička, kde sa môžete občerstviť.

Neďaleko je Surfclub – Windsurfing Domaša.

Parkovanie auta je priamo pred chatou. Chata je umiestnená pod lesom, v príjemnej tôni stromov, čim je chránená pred letnými horúčavami.

Chata prešla renováciou na jar 2020. Po každej návšteve robíme ozónovú dezinfekciu, aby sme zamedzili šíreniu nežiadúcich plesní, baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov.

Cena:

30 EUR/chata za noc cez týždeň
45 EUR/chata za noc od Piatka do Pondelka

Pri pobyte iba na jednu noc 45 EUR/chata

Počas sezóny /obdobie prázdnin/ je cena chatky za noc 60,- EUR, v prípade záujmu o dlhší pobyt je možná zľava.

Miestny poplatok za ubytovanie v sume 0,50 eur za osobu a noc nie je zahrnutý v cene /Všeobecné záväzné nariadenie obce Holčíkovce č. 5/2012/.

Ako chatku nájdete?
Adresa chatky: Holčíkovce 216
Navigácia – súradnice: 49.008004° 21.713335° (lat, lon)

Kontakt:
0905 673 194
chatasurfclub@edomasa.sk

Fotogaléria: