Garden Hotel (Domaša Dobrá)

13 jún

hotel_01Hotel sa nachádza v rekreačnom stredisku Dobrá, ktoré sa nachádza v najväčšej ale aj najkrajšej zátoke vodnej nádrže Veľká Domaša, ktorej rozloha je 15 ha a dlžka 14 km. Vzdialenosť od mesta Vranov nad Topľou je 23 km. Garden hotel má jedinečnú polohu. Je situovaný na južnom brehu zátoky s nádhernými výhľadmi na hladinu vodnej nádrže, ktorú lemujú línie okolitých pahorkov s vegetáciou.

REZERVOVAŤ

Nové dispozičné riešenie ubytovacej časti ponúka komfortné ubytovanie. Všetky izby a apartmány s orientáciou na východ, resp. západ majú výhľad na vodnú hladinu vodnej nádrže. Každá izba má balkón s deliacimi paravánmi.

V PONUKE SÚ :

12x Dvojlôžková izba LUX /možnosť prístelky/
2x Rodinná izba FAMILY /možnosť 2 prísteliek/
2x GOLD PREMIUM Apartman /možnosť prístelky/

Nové zariadenie ubytovacej časti je štýlové a elegantné. Nábytok exkluzívneho dizajnu je z masívu v svetlom prevedení s dôrazom na detail a funkčnosť. V interiéri sú použité organické rastlinné motívy, dekorácie z kryštálového skla, ohýbaný kov. Farebnosť interiéru je ladená v teplých tónoch. Zlaté odtiene dodávajú interéru nádych luxusu. Pre pohodlný spánok sú postele vybavené luxusnými matracmi veľkosti queen (180 x 200 cm). Izby majú stenové vykurovanie.

Kúpelne s trblietavými mozaikami majú podlahové vykurovanie, sprchovacie kúty s raindance sprchami, štýlové umývadlo so skrinkou a zlaté, resp. chrómované batérie a doplnky.

WELLNES – VITÁLNY SVET

Komplex parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun, procedúr, hydroterapie a aromaterapie, ktorý privedie telo a dušu do prirodzenej rovnováhy, prospeje organizmu a pomôže načerpať stratené sily. Zahŕňa:

PERLIČKOVÝ A MASÁŽNY KÚPEĽ:

Odstráni duševnú a telesnú nepohodu a napätie.Organizmus sa príjemne uvoľní a naladí. Mikromasážou dochádza k lepšiemu prekrveniu a celkovej svalovej relaxácii organizmu.

PARNÁ SAUNA

V ponuke 4 vône. Prečistí dýchacie cesty, uvoľní póry pokožky a príjemne uvoľní celý organizmus.Sauna s prírodnými očistnými esenciami výrazne prispieva k posilneniu imunity, spevňuje pokožku a pôsobí priamo na rozšírenie ciev.

ĽADOPÁD

Ľad má priaznivé účinky na krvný obeh a znižuje tepovú frekvenciu. Pri ochladení organizmu dochádza k stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na krvný obeh.

FÍNSKA SAUNA

Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému. Odstraňuje stres.

SPRCHOVÉ ATRAKCIE

A) FÍNSKE VEDRO:

Posilňuje imunitný systém, otužovanie tela prispieva k jeho poteniu.
B) CHRLIČ:

Sila a energia prúdu povzbudí celé telo a osvieži ducha.
C) TROPICKÝ DÁŽĎ:

Osvieženie v podobe studeného alebo teplého dažďa pripraví telo na ďalšie procedúry.
D) KNEIPOVÁ HADICA:

Masívna stimulácia imunitného systému.

TEPIDÁRIUM

Automaticky vyhrievané a tvarované ležadlá určené k oddychu a celkovej relaxácii.

KONTAKT

Rekreačná oblasť Domaša – Dobrá
Slovenská Kajňa 423
Slovakia

tel: +421 57 449 4274
mobile: +421 908 854 807
email: gardenhotel@edomasa.sk