Hotel Zátoka (Domaša Eva – Holčíkovce)

19 mar

zatoka1Hotel Zátoka sa nachádza 30 metrov od súkromnej trávnatej i piesočnej pláže na brehu nádrže Domaša s ležadlami, ponúka tenisový kurt a vlastnú reštauráciu.

Všetky izby sú vybavené satelitnou/káblovou TV, CD prehrávačom, rádiom a pohovkou. Vo vlastnej kúpeľni máte k dispozícii sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby. Z niektorých izieb sa naskytá výhľad na okolité hory, jazero a do záhrady.

Raňajky sa podávajú každý deň. Počas dňa si môžete vychutnať jedlá v hotelovej reštaurácii alebo si dopriať nápoj v bare. Taktiež si môžete požičať gril.

Počas pobytu sa môžete na jazere venovať rôznym vodným aktivitám, vrátane windsurfingu, plachtenia, člnkovania alebo jazde na vodných skútroch, zachytať si ryby alebo sa potápať. Nájdete tu tiež basketbalové ihrisko, trávnaté športové ihrisko určené na loptové hry a detské pieskovisko.

Po dni plnom aktivít si oddýchnite na terase v záhrade, opaľujte sa na slnečnej terase alebo sa jednoducho uvoľnite v spoločenskej miestnosti. V hoteli si tiež môžete zahrať stolný tenis, biliard a šípky.

Kontakt:
+421 948 126 111
hotelzatoka@edomasa.sk

https://www.zatokadomasa.sk