Views Navigation

Udalosť Navigácie Zobrazení

Dnes

Spustenie plavieb lode Bohemia

Od 19. Júna 2020 začína sezóna aj pre loď Bohemia. Počas pracovného týždňa sú naplánované 4 plavby, počas víkendov a sviatkov 5 plavieb denne. Loď vyráža od nového móla pod hotelom Garden.

Hľadanie opálu v bani

Slovenské opálové bane Cervenica

Dobrodružný vstup do bane s malými hľadačmi opálov sa bude konať už 9.7.2020. So svojimi malými banskými dobrodruhmi môžete v ten deň ( štvrtok) využiť až tri vstupy - o 10.00, 12.00 a 14.30, kedy vás okrem štandardného prehliadkového okruhu čaká skutočné hľadanie drahých opálov na halde priamo v bani. Deti si vyzbrojené banskou prilbou […]

VYSŤAHOVALECTVO Z HANUŠOVIEC

Kaštieľ Hanušovce Zámocká 160/5, Hanušovce nad Topľou

Prednáška s prezentáciou z cyklu Okná do histórie

HISTÓRIA SKLA 2020

Kaštieľ Hanušovce Zámocká 160/5, Hanušovce nad Topľou

Tavenie a experimenty so sklom 8.00 – 18.00 hod – Podujatie s účasťou sklárskych odborníkov a archeológov. V archeoparku budú ukážky výroby predmetov zo skla doplnené ukážkami základných postupov pri výrobe korálikov pomocou sklárskej lampy, maľby na sklo a tvorba vitráží (Podujatie podporil FPU)

Paddleboard – Veľká cena Domaše 2020

Garden Hotel Domaša (Bogárka) Domaša Dobrá

Tento rok ťa čaká: - zážitková plavba loďou BOHEMIA spojená s long distance pretekom - NEONMARS Testival - preteky v kategóriách hobby/ šport - kurzy paddleboardingu s inštruktormi - program pre deti - Východisco DJ´s - bufet: Libresso - gastro: Garden Hotel Bogárka - záchranná zdravotná služba - a veľa iného..

Objavte POLONINY

Take naše, o.z Uličská dolina, Snina

Objavte POLONINY je zážitkový víkend (21. – 23. august 2020), ktorého cieľom je prepojiť návštevníkov regiónu s lokálnou ponukou rôznych typov aktivít. Vypátrali sme a spojili do jedného podujatia rôznych poskytovateľov, ktorí ponúknu návštevníkom svoje služby, domovy, zručnosti a znalosti regiónu. Mnohí aj po prvýkrát v živote. Zážitkový víkend je na Slovensku unikátnym konceptom, pretože […]