Na Slovenské Navalis aj autobusom z Hanušoviec

Domašu čakajú už 27. júna veľkolepé oslavy, na ktorých nebude chýbať bohatý kultúrny program, slávnostné požehnanie lodí ako aj vodákov, či ohňostroj. Hanušovčania ako aj obyvatelia z blízkeho okolia majú jedinečnú možnosť cestovať na oslavy aj špeciálnou autobusovou prepravou.

Spoločnosť Bus Vranov s.r.o. pripravila túto jednoduchú možnosť prepravy na výnimočnú oslavu, ktorú Slovenské Navalis predstavujú. Na odvoz mikrobusom s kapacitou 27 miest je možné sa nahlásiť telefonicky na čísle 0908 399 904 s nástupnou zastávkou pri COOP Jednota v Hanušovciach nad Topľou.

Prvá jazda je naplánovaná na 16:00 h. Počet „otočení“ závisí od záujmu verejnosti. Spätný odvoz (čas a miesto) je na dohode prepravcu s cestujúcimi, všetky informácie nájdete na tel. čísle 0908 399 904.

Táto možnosť prepravy zjednodušuje aj cestu z Prešova a okolia, odkiaľ do Hanušoviec vyráža v sobotu autobus o 15:20 (15:54) a 16:05 (16:40), a tak sa vedia Šarišania na Domašu dostať veľmi jednoducho s jedným prestupom. Po dohode je pri spätnej jazde možná doprava až do Prešova.