Our Events

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Domašská desiatka na Eve 2021

5. júla 2021 @ 10:30 - 17:00

10EUR

Usporiadateľ: Obec Holčíkovce, reklamní partneri.

Termín: 5. 7. 2021 (pondelok, štátny sviatok)

Štart a cieľ: 10:30 hod – rekreačná oblasť Domaša, Eva, pizzeria Palermo.

 

Všetci pretekári a organizačný tím budú musieť podstúpiť antigénové testy na koronavírus (pokiaľ sa nepreukážu negatívnym výsledkom RT-PCR alebo antigénovým testom nie starším ako 24 hodín, očkovaním, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia v posledných 6 mesiacoch). Po absolvovaní testovania s negatívnym výsledkom bude môcť pretekár/organizátor vstúpiť do priestorov konania Behu DOMAŠSKEJ DESIATKY. Každý si zabezpečuje testovanie sám vo svojej režii !!!

Rozsah a obmedzenia budú definitívne známe až na základe aktuálnej pandemickej situácie a rozhodnutia RÚVZ a ÚVZ SR. Bez testu, ktorý musí pretekár písomne doložiť na prezentácii, mu nebude umožnený štart !!! ORGANIZÁTOR SI VYHRADZUJE PRÁVO ZRUŠIŤ BEH,ALEBO ZMENIŤ PODMIENKY !!!

Trasa pretekov: Dva 5km okruhy; asfaltovou cestou od plážového ihriska pizzerie Palermo na Eve popri vodnej nádrži Domaša lesným chodníkom na časť Poľany k reštaurácii Koliba a späť. Pre menej odvážnych je pripravená kategória fun run (len jeden 5km okruh) s rovnakým štartovným, medailou a občerstvením, s vecnými cenami pre prvých troch pretekárov mužov a prvé tri pretekárky ženy bez rozdielu veku. (Počet prihlásených štartujúcich je obmedzený na 10 km limit 200 účastníkov a na 5 km limit 100 účastníkov )

Kategórie 10km :

Muži:

A OPEN bez rozdielu veku

B 40-49 rokov

C 50-59 rokov

D 60-69 rokov

E 70 a viac rokov

Ženy:

F OPEN bez rozdielu veku

G od 40-49 rokov

H 50 – 59 rokov

I 60 a viac rokov

X 5 km muži – hodnotení celkom 1-3.miesto

Y 5 km ženy – hodnotení celkom 1-3.miesto

 

Prezentácia: V deň pretekov od 7:00 do 9:45hod.

Štartovné: 10 € pre online prihlásených a zaplatení na účet nezaplatení budú so štartovnej listiny vyradzovaní po 5 dňoch www.beh.sk www.pretekaj.sk

PLATBA NA MIESTE NEBUDE MOŽNÁ !!!

Občerstvenie: Na oboch okruhoch budu tri občerstvovačky (3x na 5km, 6x na 10km)

Štartovný balíček: V cene štartovného je pre každého online prihláseného pretekára zahrnutý reklamný predmet a účastnícka medaila s logom pretekov, cestoviny, čapovaná veľká kofola, alebo veľké pivo.

Víťazov v kategóriách čakajú symbolické trofeje. Prví piati bežci/bežkyne okresu Vranov nad Topľou budú odmenení vecnými cenami.

Vyhlásenie výsledkov: 50 minút po dobehnutí posledného pretekára. Náklady spojené s účasťou na pretekoch si hradí každý pretekár sám. Preteká sa podľa pravidiel atletiky a týchto propozícií.

Upozornenie: Preteká sa za neobmedzenej premávky, každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť, organizátor nezodpovedá za materiálne ani zdravotné škody spôsobené účastníkom pretekov.

Organizačný výbor:

Hlavný rozhodca: Peter Buc 0905299189 peter.buc59@gmail.com

Hlavný organizátor: Mgr. Michal Barna, PhD. domasska10@gmail.com

Podrobnosti

Dátum:
5. júla 2021
Čas:
10:30 - 17:00
Cena:
10EUR
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Miesto udalosti

Pizzeria Palermo
Domaša, Eva Slovakia (Slovak Republic) + Google Map