Our Events

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Dobré Časy 2017

8. júla 2017 @ 8:00 - 23:00

€15

Všetko vypukne v sobotu, dňa 8. Júla ráno. Jubilejný desiaty ročník najväčšieho cyklistického podujatia na Slovensku odštartuje už tradične v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá, kde bude zároveň aj jeho cieľ.

Bude to kombinácia starých dobrých časov s mladou krvou. Predskokanom bude mladý spevák, ktorý zahviezdil v show Česko slovensko má talent Juraj Hnilica.

Následne so svojim koncertom vystúpi legenda Československej hudby Václav Neckář, na ktorého skladbách vyrastali viaceré generácie, ktorého hity nestarnú a sú stále aktuálne. Jeho skladby pôsobia ako balzam na dušu. Pôsobil ako herec vo viacerých filmoch, staršie ročníky si ho budú pamätať ako člena nezabudnuteľnej skupiny Golden kids (Kubišová, Vondráčková, Neckař). Jeho hudba odznela vo viacerých filmoch, spomeniem len kultové Pelíšky, Noc na Karlštejne, alebo Jak básnici přicházejí o iluze,

Posledným koncertom bude vystúpenie Českého Zlatého slávika Tomáša Klusa. Je to pesničkár a textár spievajúci o živote a láske, má za sebou aj úspešné protest songy. Vypredáva amfiteátre a športové haly v Českej republike aj na Slovensku.

Podrobnosti

Dátum:
8. júla 2017
Čas:
8:00 - 23:00
Cena:
€15
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.ticketportal.sk/Event/Festival_DOBRE_CASY

Miesto udalosti

Domaša (Dobrá) autocamping
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map