Our Events

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ľudová hudba Rendošovci a Jožko Jožka

12. augusta 2021 @ 18:30 - 21:30

€33

Zažite nezabudnuteľnú plavbu v krásnom prostredí vodnej nádrže Domaša. Na lodi Bohemia máte jedinečnú príležitosť stretnúť svoju obľúbenú kapelu, speváka, či speváčku a to vďaka projektu BOHEMIA SPIEVA, ktorý prinesie koncerty jednotlivých interpretov každý štvrtok podvečer počas celej letnej sezóny.

12. augusta o 18:30 vystúpia: Ľudová hudba Rendošovci a Jožko Jožka

Muzika Milana Rendoša reprezentuje folklór Východu a iných kútov Slovenska. Každému poslucháčovi zahrá a zaspieva podľa želania. Kvalita muziky je vo folklórnom svete známa desaťročia, dlhý čas spolupracuje s najznámejšími folklórnymi osobnosťami (Ján Ambróz, Mária Mačošková, Anna Poráčová, Monika Kandráčová, Anna Servická). Najčastejšie môžete speváčky a muzikantov okúsiť na svadbách, koncertoch, rodinných oslavách, firemných akciách a plesoch, ale tiež v košickom Štátnom divadle na predstaveniach Jánošík a Rodná zem. Profesionálny prístup a spokojný poslucháč – to sú piliere, na ktorých je postavená filozofia Muziky Milana Rendoša. Jožko Jožka svojim humorom už rozosmial tisícky divákov. Pochádza zo Šariša, ale veľmi dobre ho poznajú aj Zemplínčania. Ľudový rozprávač Jožko Jožka (Jozef Varga) sa ukrýva pod kostýmom humornej rómky.

Cena vstupenky: 33€

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch – PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Maxiticket.sk je zárukou a garanciou pravosti vstupeniek. Na stránkach spoločnosti Maxiticket.sk si kupujete originálne vstupenky na každé podujatie. Spoločnosť Maxiticket.sk neručí za vstupenky zakúpené cez iné druhotné webové portály. Tento spôsob predaja nie je zo strany spoločnosti podporovaný a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Čas plavby: cca 2 hodiny
  • V cene je zahrnutá plavba loďou Bohemia po vodnej nádrži Domaša za hudobného sprievodu vášho obľúbeného interpreta a welcome drink.
  • Kapacita je obmedzená pre 90 ľudí.
  • Počas koncertu bude v plnej prevádzke bistro a bar Bohemia priamo na lodi, ktorý bude v prevádzke aj po skončení koncertu a môžete si tak večer ešte predĺžiť o posedenie s priateľmi
  • V prípade nepriaznivého počasia sa max. pol hodinu počká na zlepšenie, alebo sa určí náhradný dátum plavby. V prípade úplného zrušenia pre nepriaznivé počasie, bude vstupné vrátené. 

POZOR!

Loď vyráža z prístavu presne v čase uvedenom na vstupenke, buďte preto na mieste včas – pre istotu s dostatočnou časovou rezervou.

V prípade neskorého príchodu nevzniká nárok na vrátenie vstupného!

Upozornenie:
Koncert sa bude konať za sprísnených hygienických podmienok. Povinné bude prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, šál a pod.) a pri vstupe a na toaletách bude rozmiestnená povinná dezinfekcia.

Podrobnosti

Dátum:
12. augusta 2021
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
€33
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://vstupenky.maxiticket.sk/bohemia-spieva-ludova-hudba-rendosovci-ajozko-jozka-2021-kvakovce

Miesto udalosti

Prístav Bohemia – Domaša Dobrá
Kvakovce 423
Kvakovce, Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website